با دکورُز بیشتر آشنا شوید….

گروه دکورز افتخار دارد به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان مبلمان فضای باز (رتن) در ایران با نام تجاری دکورز، ارائه دهنده خدمات و محصولاتی نو و بی بدیل باشد. مبلمان رتن (PE RATTAN) دارای اسکلت آلمینیومی و روکش بافته شده از الیاف پلی اتیلن بوده، همچنین این محصولات به دلیل مقاوم بودن در برابر آب، آفتاب، رطوبت، قارچ و جلبک می توانند در تمامی فصول سال در فضای باز مورد استفاده قرار گیرند. برند دکورز قابلیت ساخت زیباترین طرح های مبلمان رتن را با توجه به نیاز و خواسته مشتری در رنگ ها و ابعاد گوناگون با گارانتی مطمئن را دارد.

بافندگی:

کلیه محصولات این برند تماما توسط دست هنرمندان خوش ذوق بومی و با تکنیک های خاص بافته می شود. به منظور استقامت هرچه بیشتر، در حین بافت الیاف از استپرهای کربنی مخصوصی جهت اتصال الیاف به بدنه آلومینیومی استفاده می گردد. همچنین استفاده از کلاف بندی کف برای تحمل وزن بیشتر در بخش زیرین صندلی ها و مبلمان کاملا مشهود است.

فریم آلومینیومی و رنگ الکترواستاتیک :

فریم آلومینیومی(Alou Frame): آلومینیوم مصرفی در محصولات دکورز از بیلت های آلومینیومی خالص (غیر بازیافتی) بوده و جهت استحکام هرچه بیشتر آن تحت شرایط حرارتی خاصی مقاوم می گردد(aging).آلومینیوم های بکار رفته در محصولات این مجموعه با ضخام ۱٫۶ تا ۱٫۸ میلیمتر می باشد که از بالاترین ضخامت های تولیدی در این زمینه کاری در دنیا ​​​​​​​می باشد.

​​​​جوش کاری فریم ها: این مجموعه با برخورداری از استادکارهای مجرب در زمینه جوش آلومینیوم، به منظور کیفیت بالاتر از جوش آرگون استفاده می نماید.
رنگ پودری الکترواستاتیک: فریم های تولیدی جهت دوام و زیبایی هرچه بیشتر با روش الکترواستاتیک رنگ می شود .

الیاف حصیری :

الیاف پلیمری مجموعه دکورز با دستگاه اکسترودر فول اتومات و با رعایت استاندارد های جهانی من جمله ISO22156 و ISO22157-1 و تحت نظارت مهندسین پلیمر مجموعه تولید می گردد. این الیاف دارای متریال و خواص منحصر بفردی است که آن را از الیاف حصیر طبیعی ، متمایز می نماید که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
·  ضد آب (Water Resistance)
·  غیر سمی (Non-Toxic)
·  مقاوم در برابر اشعه خورشید (UV Resistance)
·  ضد الکتریسیته ساکن (Anti-Static)
·  ضد قارچ و باکتری (Anti-Bacterial)
·  مستربچ های رنگی مقاوم (Color Masterbatch)